کیانی پور, عمر, محسن زاده, فرشاد, زهراکار, کیانوش. (1396). هم سنجی اثربخشی طرح‌واره درمانی و روایت درمانی هنگام به هم پیوستن هر یک از آن‌ها با برنامه غنی‌سازی زناشویی بر گرایش به پیمان‌شکنی زناشویی و رضایت زناشویی. دو فصلنامه پژوهش های زبانشناسی: نظریه و کاربرد, 7(2), 27-54.
عمر کیانی پور; فرشاد محسن زاده; کیانوش زهراکار. "هم سنجی اثربخشی طرح‌واره درمانی و روایت درمانی هنگام به هم پیوستن هر یک از آن‌ها با برنامه غنی‌سازی زناشویی بر گرایش به پیمان‌شکنی زناشویی و رضایت زناشویی". دو فصلنامه پژوهش های زبانشناسی: نظریه و کاربرد, 7, 2, 1396, 27-54.
کیانی پور, عمر, محسن زاده, فرشاد, زهراکار, کیانوش. (1396). 'هم سنجی اثربخشی طرح‌واره درمانی و روایت درمانی هنگام به هم پیوستن هر یک از آن‌ها با برنامه غنی‌سازی زناشویی بر گرایش به پیمان‌شکنی زناشویی و رضایت زناشویی', دو فصلنامه پژوهش های زبانشناسی: نظریه و کاربرد, 7(2), pp. 27-54.
کیانی پور, عمر, محسن زاده, فرشاد, زهراکار, کیانوش. هم سنجی اثربخشی طرح‌واره درمانی و روایت درمانی هنگام به هم پیوستن هر یک از آن‌ها با برنامه غنی‌سازی زناشویی بر گرایش به پیمان‌شکنی زناشویی و رضایت زناشویی. دو فصلنامه پژوهش های زبانشناسی: نظریه و کاربرد, 1396; 7(2): 27-54.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.